C.H.I.P.S. vzw
HOME

C.H.I.P.S. vzw is opgericht in 2003 en werkt op inspraak, participatie en (nieuwe) media. Labo, Producties en StampMedia zijn de drie pijlers binnen de werking.

C.H.I.P.S. vzw wordt structureel ondersteund door de Vlaamse Gemeenschap - Afdeling Jeugd. StampMedia wordt ondersteund door Stad Antwerpen en Stad Genk.


C.H.I.P.S. Labo werkt, zoals de naam het al aangeeft, op onderzoek naar en van nieuwe mediavormen, met extra aandacht voor interactie en participatie.
[ BEZOEK DE WEBSITE... ]

Voorbeelden van labo-projecten zijn het literaire podcastkanaal 'Boekencast', het sms-project 'STADSchromosomen', het virtueel theaterproject 'Paola246', de ontwikkeling van het iBook 'Dansen Drinken Betalen'.


C.H.I.P.S. Producties voert audio-visuele opdrachten uit voor non-profit organisaties en is daarbij in het bijzonder gefocust op competentieverwerving en cv-building bij jongeren.

Er wordt momenteel samengewerkt aan projecten met CERA, het Kinderrechtencommissariaat, Moussem vzw, Buurtsport Vlaanderen, Uit de marge vzw, de privacycommissie,...


C.H.I.P.S. StampMedia is het enige erkende jongerenmedia-agentschap in Vlaanderen. Het is ontstaan als inspraakmodel, werkt volledig onafhankelijk en met een grote nadruk op journalistieke deontologie. Er zijn ondertussen redacties in Antwerpen, Gent en Genk.
[ BEZOEK DE WEBSITE... ]

Voorbeelden van projecten die we op maat uitvoeren, zijn journalistieke workshops, thematische trajecten met jongerenredacties op locatie, het maken van een journalistiek magazine, hetzij beknopt en als reportage op ÚÚn dag, hetzij uitgebreid en diepgravend binnen een iets langer lopend project,...


Interesse in een van onze projecten of zin om samen te werken?

Neem contact op via info@chipsvzw.be of 03 294 68 38, of kom gewoon even langs (Prekersstraat 25 - 2000 Antwerpen).


Team:

Fried Aernouts (algemeen co÷rdinator) - fried@chipsvzw.be
Stefan Kolgen (co÷rdinator C.H.I.P.S. Labo) - stefan@chipsvzw.be
Pieter Rombouts (co÷rdinator C.H.I.P.S. StampMedia) - pieter@stampmedia.be
Bert Roymans (diversiteit & video) - bert@stampmedia.be
Vincent Tillieux (diversiteit & foto) - vincent@stampmedia.be
Kris Custers (projectmedewerker) - kris@stampmedia.be
Halima Loutfi (administratie) - halima@chipsvzw.be