C.H.I.P.S. vzw is opgericht in 2003 en werkt op inspraak, participatie en (nieuwe) media. STAMPMEDIA en STORYLAB zijn de twee pijlers binnen de werking.

C.H.I.P.S. vzw wordt structureel ondersteund door de Vlaamse Gemeenschap - Afdeling Jeugd, door Stad Antwerpen en Stad Genk.


Interesse in een van onze projecten of zin om samen te werken?
Neem contact op via info@chipsvzw.be of 03 294 68 38, of kom gewoon even langs (Prekersstraat 25 - 2000 Antwerpen).


Team :
Fried Aernouts (algemeen coördinator) - fried@chipsvzw.be
Halima Loutfi (administratie) - halima@chipsvzw.be
Stefan Kolgen (coördinator StoryLab) - stefan@chipsvzw.be
Pieter Rombouts (coördinator StampMedia) - pieter@chipsvzw.be
Bert Roymans (projectmedewerker) - bert@chipsvzw.be
Vincent Tillieux (projectmedewerker) - vincent@chipsvzw.be
Kris Custers (projectmedewerker) - kris@chipsvzw.be
Charis Bastin (projectmedewerker) - charis@chipsvzw.be
Amra Dorjbayar (projectmedewerker) - amra@chipsvzw.be